mosoj

Proč je Země každý den těžší o 100 tun ?

Nejlepší odpověď
anonym

kosmické smetí

Další odpovědi
Alesh

Bych se divil, že tam, kde jsi vyčetl, že je to zrovna 100 tun, že by tam nebylo i vysvětlení. Jinak nepochybně by to musela být hmota z vesmíru, čili nějaký ten bordel typu meteority apod.

Děda Louda

No občas někomu spadne kámen ze srdce a když se to pak při tom množství lidí nasčítá…

Lucijej

Já bych spíš řekla, že jde o odpad z lidské produkce.

kelley

Lidský odpad = v tomto případě nesmysl. Když například oloupete brambory a slupky vyhodíte, tak tím přece ty slupky nevyrobíte z ničeho a nebude o to Zeměkoule těžší. Jen je přesunete z brambor do odpodkového koše a žádná nová hmota tím nevznikne…

quentos

…že by se na ní každej den narodilo 50 000 cikánů…? Ne, to je hrozná představa.

pusinka50

O odpad.

kukulicka

hmota z vesmíru, někdy třeba i lidi hodně přibírají.
Ale myslím že to jen z 5% celé váhy.

manon

Alesh: mosoj to všechno ví, on nás jen zkouší :)

bolak

Lucijej, zase perlíš? :) já myslel že včera to stačilo ;)

Lucijej

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

ale já to nevím, můžu jen hádat…

Lucijej

Příspěvek smazán administrátorem.