Avatar uživatele
anonym

Proč je žárlení? ☹

Dobrý večer.Potřeboval bych poradit ohledně žárlení. Neustále žárlim na moji přítelkyni,protože vidím,že je v mojich očí opravdu nádherná je šikovná, postará se o mě a já náš nádherný vztah narušuju žárlením. Moc mě to mrzí,protože tohle chování si nezaslouží,ale já nevím co mám udělat pro to,abych přestal,nebo aspon omezil moje žárlení.Žárlim když si píše s kamarádem,když ji nějakej kluk osloví,když se ukazuje například na nějaké soutěži atd.Když se něco takového stane uzavřu se do sebe začnu být odměřený a bohužel dávám moji blbou náladu hodně najevo.Nechci být takový,když ona se ke mě chová dobře.Chtěl bych být skvělý manžel 🙂 Prosím pomocte Děkuji Vám!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anetadela1

Tak já myslím, že velký plus už je to, že to o sobě víte, uvědomujete si jak se chováte a že to chcete řešit. Řekla bych, že by to potřebovalo větší víru v sebe sama. Být víc v klidu. Já jsem totiž skoro jako vy. Ale manžel mi nedává moc podněty k tomu, abych žárlila a když náhodou je ten podnět, tak se hned vyptávám kdo to byl, odkud ji zná, atd…hodně mě to uklidní a pak si ho spíš dobírám. A mě osobně, když žárlí manžel, to potěší. Vím, že o mě pořád stojí. Je to taková hezká roztomilá žárlivost.
Určitě jste skvělý manžel,věřte tomu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

v této situaci ti pomoci nemůžu musíš si pomoci sám.mám doma taky manžela žárlivého vždy když to na něj dojde řeknu mu at toho nechá že mám jen něho.a i když si myslí své .tvá žena tě má ráda tak bys toho nechat měl at váše manželství nezkazíš.protože zkazit můžeš plno věcí ale vzít je nazpět je horší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
adavo

Gratuluji první krok máte za sebou, nejdůležitější je si to vlastně uvědomit a sám s tím něco dělat. Bohužel já sama Vám moc neporadím, ale dá se žárlivost léčit u odborníka, tak Vám alespoň držím palce ať to dokážete věřte mi žít s žárlivcem je velice těžké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek