Proč je žárlení? ☹

Dobrý večer.Potřeboval bych poradit ohledně žárlení. Neustále žárlim na moji přítelkyni,protože vidím,že je v mojich očí opravdu nádherná je šikovná, postará se o mě a já náš nádherný vztah narušuju žárlením. Moc mě to mrzí,protože tohle chování si nezaslouží,ale já nevím co mám udělat pro to,abych přestal,nebo aspon omezil moje žárlení.Žárlim když si píše s kamarádem,když ji nějakej kluk osloví,když se ukazuje například na nějaké soutěži atd.Když se něco takového stane uzavřu se do sebe začnu být odměřený a bohužel dávám moji blbou náladu hodně najevo.Nechci být takový,když ona se ke mě chová dobře.Chtěl bych být skvělý manžel 🙂 Prosím pomocte Děkuji Vám!!

Nejlepší odpověď
anetadela1

Tak já myslím, že velký plus už je to, že to o sobě víte, uvědomujete si jak se chováte a že to chcete řešit. Řekla bych, že by to potřebovalo větší víru v sebe sama. Být víc v klidu. Já jsem totiž skoro jako vy. Ale manžel mi nedává moc podněty k tomu, abych žárlila a když náhodou je ten podnět, tak se hned vyptávám kdo to byl, odkud ji zná, atd…hodně mě to uklidní a pak si ho spíš dobírám. A mě osobně, když žárlí manžel, to potěší. Vím, že o mě pořád stojí. Je to taková hezká roztomilá žárlivost.
Určitě jste skvělý manžel,věřte tomu 🙂

Další odpovědi
panenka

v této situaci ti pomoci nemůžu musíš si pomoci sám.mám doma taky manžela žárlivého vždy když to na něj dojde řeknu mu at toho nechá že mám jen něho.a i když si myslí své .tvá žena tě má ráda tak bys toho nechat měl at váše manželství nezkazíš.protože zkazit můžeš plno věcí ale vzít je nazpět je horší.

adavo

Gratuluji první krok máte za sebou, nejdůležitější je si to vlastně uvědomit a sám s tím něco dělat. Bohužel já sama Vám moc neporadím, ale dá se žárlivost léčit u odborníka, tak Vám alespoň držím palce ať to dokážete věřte mi žít s žárlivcem je velice těžké.