Proč je zapotřebí stále se zajímat o to,co nového se děje ve Vašem oboru či profesi?

Obecný přehled ze světa práce-obory kategorie H

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jednoduše řečeno:aby jste nebyl za diletanta, ale za odborníka.

Další odpovědi
fablen

ve velkém množství současných profesí a oborů je nutné se o novinky a změny zajímat pokud si chcete práci udržet a být v ní dobrý, jinak se může stát, že Vás nahradí někdo jiný

sejtanka

Je potřeba být v obraze a to pořád.

franku

Protože vývoj jde kupředu mílovými skoky.Jak v technologiích,tak i ve strojním parku a automatizaci.

aloevera5

Možná proto, abyste nezaostal ve svém oboru či profesi :o)