huxa

Proč je zabíjení nepřátel státu vlastenectví, ale vyfocení se s jejich mrtvolama válečný zločin?

Odpovědi
postcd

to nevím, měl bys uvést kde jsi to slyšel/četl a pak se zeptat nějakého vysoce postaveného vojenského činitele, který se zabývá právem, o výsledek se podělit. Asi je to věc soudce/poroty jak to posoudí a podobné otázky jsou takzvaně kontroverzní, to znamená že na ně mají lidé různé názory. já mohu zase plácat nesmysly.

anonym

I nepřítel zasluhuje úctu.

huxa

Co to je za úctu, když jej zabiješ? Osobně bych považoval za větší úctu, kdyby si měl vyfotil a nezabíjel než zabil a nevyfotil.

anonym

jakou nekrofilíí trpíš, že se chceš fotit s mrtvými. Pokud mne někdo napadne, tak se budu bránit jakýmkoliv způsobem a prostředkem, ale fotit s mrtvým? To je bizardní, i on je člověk a solidního nepřítele si, kupodivu, mohu i vážit.