Bronzový

Proč je vždycky takové bububu ohledně vší ve společnosti?

Jako jistě, je to nepříjemné a rozhodně velká ostuda pro hostitele ale vždyť to není žádná smrtelná nemoc?

Odpovědi:

Stříbrný

Myslím, že vši nějaké ošklivé nemoci přenášely. Myslím, že například mor.

Pokročilý

Hodně těžko se jich zbavuje. Vši, coby paraziti, mají dost dobře vyvinutý systém, jak se co nejlépe držet na hostiteli. Takže mechanické odstranění vší dá zabrat. Přípravky proti vším mnohdy nezabírají. Někdy pomůže jen ostříhaní vlasů, což je pro mladé slečny s dlouhými vlasy pohroma. A taky mají velký rozmnožovací potenciál.

Stříbrný

Vši byly vždy brány jako paraziti od lidí, kteří mají zanedbanou hygienu.A takto se nahlíželo vždycky na děti, které to ve škole přenášely.
Jenže ona to už není taková pravda.Sice můžeš vši chytit od dítěte, které je doma může být, ale nemusí to být vždycky pravda.Dětský kolektiv je různorodý a jakmile nějaké dítě chytne vši od toho zanedbaného dítěte, tak ale zároveň se kamarádí z dětmi z hygienicky slušných rodin a v tu ránu je problém na světě.Nikdo už nezjistí od koho jsou vlastně vši chycené.
Dneska už existují šampony na vši, já když jsem byl jako dítě, tak mě matka nalila na hlavu petrojel, několik hodin jsem musel mít hlavu zavázanou v ručníku a pak jsem si ji omyl mýdlem.
pro abendsbrot23
Nevím o tom, že by si za mých mladých let holky musely ostříhat vlasy.Petrolej na to vždy stačila.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.