štamgast

Proč je všude zakázáno aby do Makra nechodily nakupovat jiné než podnikající osoby ale v Brazílii a v Pakistánu ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to obchodní strategie Makra. Nic ti však nebrání zajet si nakoupit do Brazilie nebo Pakistánu.

Další odpovědi
iceT

Pokud budeš mít známého podnikajícího,který tě do Makra vezme nakoupit,tak s ním klidně můžeš,ani nemusíš do Brazílie nebo Pákistánu.Do Makra sice mohou jen lidi co mají jakousi kartu,ale zároveň mohou s sebou někoho vzít,ani nemusí být podnikatel.Ovšem proč kupovat takto ve velkém?

mosoj

Do Makra nesmí jenom děti mladší 12 let. Každý podnikatel má karty dvě, takže klidně jednu může zapůjčit. Ona je totiž karta potřebná i při placení ! Nikdo totožnost nekontroluje.
Jinak podobné ceny mají i některé velké supermakety. Nakupovat zde jsou výhodné pouze potraviny. Kusovka se zde neprodává. Vždy alespoň nějaký blistr apod.

honza19hk

No vidiš ,já tam jezdím sám za sebe taky a to žádný podnikatel nejsem.
Stačí vědět jak si sehnat kartu.