Big Bad Wolf

Proč je večerníčkový seriál Krkonošská pohádka psaný na některých internetových stránkách jako Krkonošské pohádky?

Krkonošská pohádka se jmenuje kniha a i seriál, ale třeba na Wikipedii nebo Česko-Slovenské filmové databázi se uvádí Krkonošské pohádky a nejenom tam. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Hamon

Každý děláme chyby. Můžeš to (alespoň na wiki) opravit.

iceT

Možná se pletu,ale není název Krkonošská pohádka jen pro tu jednu pohádku (např.Krkonošská pohádka-Jak šel Trautemberk pro poklad) a výsledkem je sbírka pohádek s množným číslem v názvu-Krkonošské pohádky ?