bolak

Proč je ve všech německy mluvících zemích tak nízká nezaměstnanost oproti ostatním eurosousedům?

Odpovědi
petra15

Jsou to prece nejlepsí organizátori v Evrope…tam vsechno klape…a proto mají i (o tretinu) vyssí ziv. úroven, jak F a GB…no a jeste jedna vec : F a GB si hrají na velmoci a mají atomovou výzbroj, a ta prece nikdy nebyla zadarmo…:D

anonym

Protože tam mají platy, kdy se vyplatí makat a ne jak u nás a v postkomunis­tických státech.

Lamalam

Německy se mluví i v Namíbii, ale jak jsou na tom s nezaměstnaností, netuším.