Retko

Proc je v sitcomech na pozadi smich??

Jaky to ma vyznam??? Aby amík vedel, kdy se ma zasmat??
Mne to prijde dost otravny…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím, že ne každému příjde humor myšlený autorem sitcomu humorný. Některé fráze třeba v americe jsou úsměvné jen pro američany, ale pro nás ne. tak stejně to může být naopak.
Z tohoto důvodu je na pozadí smích.
I tobě může být něco směšné a jinému ne.

Další odpovědi
quentos

Mně taky. Vykládám si to jako „teď se máš smát“ nebo „to jsme ftipný, co?“. Irituje mě to, přijde mi to jako nonverbální imperativ.

holčička

Protože jim připadá že to je směšné.

Retko

Porad nechapu duvod, proc to tam je… Miroslave pises, ze to nekomu pripada smesne, jinym ne, ale tohle nevysvetluje ten smich. Proste kazdy by se mel zasmat podle svyho tam kde chce. Ale ne se ridit jinym smichem, to je blbost…