Matthew

Proč je v prohlížeři Opera možnost zapnout Opera Turbo ??? :)

Jestli jsem to pochopil dobře, už z názvu by se mělo jedna o nějaký zrychlení prohlížeče, stahování atd. Já nezaznamenal žádnou změnu :) Ba naopak se mi to seká při tomto režimu :)

Nejlepší odpověď
www

Je to trochu jinak.
Tlačítko turbo slouží jen pro pomalé připojení, nevhodným zapnutím je načítání naopak pomalejší a Opera ti hned nabídne možnost vypnout turbo. Stačí jen číst nabídky a pojede jak má.
Zkušenost

Další odpovědi
Reuef

A co treba si o tom rezimu precist neco na strankach Opery ? Opera Turbo se pouziva kdyz mas pomale pripojeni k netu – treba mensi jak 1mbit – potom to ty stranky nacita o neco rychleji

honza19hk

řekl bych že to má stejný výzmnam jako turbo v autě. Když víš na co je autě tak ti to dojde.