Michal Kole

Proč je v obchodním domě více nákupních vozíku než by se fyzicky vešlo nakupujících do prodejny ?

Chápu jistou rezervu, ale ne v desítkách kusů.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Kdes to prosím tě viděl? Kolikrát se po poloprázdném krámě motá pár kupujících a vozíky v rezervě žádné. Možná je schovávají a vytahují podle potřeby a nálady 🙂

Další odpovědi
terry

Protože se nepředpokládá, že budou všichni vevnitř najednou.
Je logické, že někteří jsou na cestě do nebo z, ukládají nákup a další čekají na zákazníky.

honza19hk

nevím jak u vás ale tady je občas vozíků málo.Hlavně v tescu,přije­du,zaparkuju( i když většinou na trávě-s mým autem se blbě parkuje) a vozejk žádnej.

Takže bych to n nějakou rezervu neviděl,spíš jim těch vozejků dost chybí nebo nemaj lidi aby je převezli tam kde mají být.

anonym

Když jsem byla jednou na nákupu v marketu, tak lidé na nákupní vozíky čekali.