tony2412

Proč je v některých kavárnách a restauracích zaheslovaný wifi připojení?

Jde mi o to proč je zaheslovaný když na požádání vám ho řeknou,v obchodních centrech je to bez hesla.Záleží kolik lidí je připojeno,že to připojení je pak pomalejší?

Nejlepší odpověď
anonym

Můj názor je, že v některých restaurací je takový signál, že by se bez zaheslování připojili i lidé bydlící v dosahu signálu a měli by tak wifi, dá se říct, zdarma.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… aby se k nim nepřipojil kdejakej obejda co jde okolo a nic si u nich nekoupí …