pravicak88

Proc je v mediich kazdy kdo nema rad problemove obcany, anarchisty, komunisty povazovan za neonacistu ?

Skoro vzdy kdyz je nejaka reportaz z nejake demonstrace tak vzdy ti napravo jsou obvykle nazivani neonacisty…

Ten kdo nema rad anarchisty je automaticky ultra-pravicak, nacek

O romech ani nemluvim…

Nejlepší odpověď
Mirdas

Pro mnoho lidí to je jednoduší, než se zabývat samotnou podstatou věci.
A to velice vyhovuje karieristům z obou táborů.
Tím myslím problémy neřešit, ale vyhrocovat.

Další odpovědi
zzzzz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/povazujete-kazdeho-kdo-se-ucastni-demonstrace-proti-neprizpusobivym-za-neonacistu

už jsem se tu na to ptala.

led

Zaujímave ako každá veta vo vašej otázke odpouje ostatným.

  1. veta – nie je to pravda, niekedy ich nazvú inak, napríklad pravičák…
  2. veta – niekedy sú neonacisti pri pohľade kamery vľavo a komunisti vpravo. Pozornejšie sa dívajte.
  3. veta – ani komunisti a socialisti, či stredopraví nemajú radi anarchistov
  4. veta – kľudne vravte aj o romoch

PS.
druhý raz si overte, či otázka už nebola položená

Nuk nuk

Záleží, jestli je jen nemá rád, nebo to dává i nějak více najevo.

mosoj

Protože je.

petra15

Pravicák88
No vidís, ted se ti povedla pekná otázka…:-)
A co takhle vysvetlit tech 88 ? V ceských médiích jeste neznámá vec, – jestli to nekdo uhodne?:-)No já né…já to vysvetlovat nechci…:-)

zzzzz

No věk to nebude, je to šifra pro nacistický pozdrav HH. On je klučina trochu zmatený, neví jak se prosadit, kam se přiklonit:-))) také mu bude teprve …náct:-)))

petra15

ale predevcírem psal „pomoc, muj syn je levicák“…:(
no chodí se sem jen bavit…:-)

zzzzz

já se sem chodím také bavit:-)))

petra15

…no, chtela jsem být jen slusná…:-)

marci1

Já taky ne. Ale jak mu dokážeš, že myslel právě „ono“ ? ☹

marci1

Já taky ne. Ale jak mu dokážeš, že myslel právě „ono“ ? ☹

marci1

Omlouvám se, má odpověď se tu objevila 2×. Nevím jak. 🙂

zzzzz

lepší 2× než vůbec 🙂 mi se to také občas stane, nevím proč, nějak se to sekne a pak je to 2×:-)))