Proč je v lednici ?

vlastně světlo,když pořád všichni tvrdí jak je nezdravé v noci se cpát ? :-) (jestli tady ta otázka už náhodou byla tak mě hned nesežerte všichni)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Proto, abys před otevřením lednice nemusel rozsvěcovat v místnosti, nebo používat baterku. Všimni si, od kolika do kolika je v tomto ročním období tma ))
Doplňuji:
Také se mnohde, třeba jen dočasně, používají starší lednice v místnostech, kde vůbec není osvětlení. Důvodů je i více, stačí zapřemýšlet..

Další odpovědi:

Bronzový

pro větší komfort se světlo v lednici hodí i přes den a navíc to bývá jediná detekce toho, že jde do lednice proud

Zlatý

noc nebo den cpu se porad kdyz je chut ...jsem panem sve lednice ...:-)

ja napríklad mám ešte staršiu, ale funkčnú malú chladničku a tam svetlo nie je (ani nikdy nebolo) a teda dosť mi chýba :-D

Stříbrný

Když máš lednici v místnosti bez okna nebo i s oknem ale lednice stojí dál od něj a ještě se dvířka otevírají tak, že brání dopadání světla, tak světlo v lednici oceníš i za bílého dne. (Vždyť se rozsvěcí jen na tu chvilku, co máš lednici otevřenou.)

Diskuze k otázce

pierrpierr

a pak ji zavřu a budu konzumovat po tmě ? :-)) nebo už si pak v té kuchyni rožnu ?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.