Avatar uživatele
sesednizkola

Proč je v Hostivici u Prahy cedule O2 Arena?

Včera jsem si všiml divné cedule u cesty v Hostivici u Prahy. Jakou má cedule o2 arena spojitost s o2 arenou na druhem konci Prahy než leží tato obec? Obyčejná reklama to asi nebude. Tady ta cedule je vyfocená – http://postim­g.org/image/xcc7tb8vd/ . Docela vrtá mi to hlavou když tudy projíždím, děkuji.
Doplňuji:
Aha! Pořád přemýšlel jsem, co znamenájí hnědé cedule a teď už to vím! Je jich hrozně málo, nebo alespoň já jich moc nepotkávám a s O2 Arenou nebo něčím podobným ještě neviděl jsem je. Děkuji:) A ne, jasně, že nemyslím si to, ale prostě přišlo mi to divné, sice je tam provoz s prominutím jako kráva, ale zrovna tady (!) cedule „Tudy správně k O2 Aréně“ by se dala vyřešit mnohem lepším způsobem, než touto „utrápeninou“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pepa25 před 3319 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Je to cedule znamenající – „tudy správně k O2aréně“…
😉
Myslíš, že tam choděj jenom lidi z Libně?
😉
Doplňuji:
Přesně se tahle značka jmenuje – Informativní směrová dopravní značka IS23…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

hnědé cedule upozorňují na nějakou místní zajímavost…u nás je cedule na místní vyhlášené ZOO od této zahrady vzdálená 12 km a ani to není přímá cesta k ní a nikoho to nevzrušuje .-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Protože informativní značky ke kulturním nebo turistickým cílům jsou umístěny

  1. dostatečně daleko, aby cestovatel uvědomil, že se v relativním dosahu cíl nachází a na příští křižovatce odbočil podle toho, jestli ho chce navštívit nebo ne ..
  2. nesmyslně daleko, takže jen matou, místní z nich mají srandu a cestovatelům nepomohou …

Správnou odpověď si vyber sám … 😉
Doplňuji:
Existují značky IS 23 (tabule) a IS 24 (směrová šipka).

Metodické pokyny pro jejich umístění:
http://www.rsd­.cz/doc/Technic­ke-predpisy/PPK-a-dopravni-znaceni/metodicky-pokyn-pro-oznacovani-kulturnich-a-turistickych-cilu-na-dalnicich-a-silnicich-ktz-verze-pro-tento-rok

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kde to je?U Plzně asi těžko,ale asi o bude jen kousek viď?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek