oskar

Proč je uzamčená otázka „Co říkáte na našeho presidenta?“

Co říkáte na našeho presidenta?

Nejlepší odpověď
quentos

protože tazatel vyhodnotil jednu z odpovědí jako nejlepší. Můžete se přidat do „diskuze k otázce“, ta se nezamyká.

Další odpovědi
Miroslavst

Otázka obsahuje 6 odpovědí. Některé jsou ohodnoceny palcem. Odpověď Monny má v tuto chvíli 3 palce od dvou uživatelů. To znamená, že uživatel dabel ohodnotil dvěma palci. Jedním jako užitečnou odpověď a jelikož se jí to líbilo, použila možnost ohodnotit jako nejlepší odpověď, čímž dala další palec a tím otázku uzamkla.