jjj123456789

Proč je u nás tolik bonzáků?

Nejlepší odpověď
setapouch

Kdyby se všichni chovali slušně, nebylo by koho a co bonzovat. Řešíš následek, ne příčinu.

Navíc, myslím, že ten, kdo mlčky přejde špatnost, není o moc lepší, než ten, kdo špatnost páchá.
Doplňuji:
Až tě někdo na ulici přepadne a znásilní (jsi chlap, že?), taky budeš doufat, že se nenajde žádný práskač, který policii přivede na stopu? ;)

Další odpovědi
belkvl

Unas je takovy cesky sport praskat

Drap

Podle čeho usuzuješ, že bonzáků je více než kdekoli jinde ?

anonym

A ty jsi kdo?Namyšlená ovečka Ježíše Písta?

cochee

Odmalička jsem nechápal, co je tak hrozně závadného na fenoménu „žalobníček zvoneček…“ Někteří mají tendence dělat ze žalování hrůzný zločin na úrovni fyzického násilí. Já s práskáním nemám problém a většinou si dotyčného vychutnám předem tím, že mu oznámím, že ho napráším. Ať se z toho po… .

ivzez

Jjj123456789,
co kdybyste změnit společnost?

Třeba v mém okolí žádní bonzáci nejsou …

jjj123456789

Čeněk modrý: Jen se mu posmívej, ale kdo tě bude soudit při posledním soudu?

anonym

Ten už mám právě za sebou,teď už jenom dožívám pomocí setrvačnosti přepólovaného dualismu.

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­krytectv%C3%AD

gagaga

porad mene nez podvodniku

  • iv-

setapouch

Palec nahoru