Zlatý

proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U vás je vítr, u nás je zase od loňska pořád bezvětří. Vědecky mi to zatím nikdo nevysvětlil.

Další odpovědi:

Zlatý

Netuším kde bydlíš ty, ale u nás někdy fouká, jindy nefouká. Tak už je to v přírodě zařízené. Stejné to bylo i v minulosti a obdobná bude i budoucnost.

Stříbrný

Řekla bych, že když starý kocour zbaští masíčko i s alobalem, tak mu pak od té doby (od loňska) "pořád" fouká vítr - a prožívá podobné a obdobné stavy ("průvan"...atd.).
Říkám to stále, že hliník je velmi nebezpečný, a doporučila jsem ti na odbourání selén (např. celerová polévka). Takže moje rady "do větru", a pak si zase stěžovat? :DDD

Bronzový

Omlouvám se, že neodpovídám, ale musím potvrdit, jezdím na kole a naprosto nechápu... Jedu po rovině nebo i z kopce a pořád musím šlapat, protože opravdu skoro 100procentně fouká vítr v poryvech, že mě to div neshodí z kola. Chtěl jsem se na to zeptat sám, poněvadž jezdím teprve dva roky a připadá mi, že minulý rok tak nefučelo, ale nemám s čím srovnávat...

Stříbrný

U nás na sídlišti fouká pořád, na cestě na bus z práce a z práce a při přestupu z busu na tram fouká na velké otevřené křižovatce jako blázen, na konečné stanici taky. Je to od loňska a já jsem se kvůli tomu už několikrát nastydla. Protože je třeba docela teplo, tak nevydržím v bundě nebo v saku a když jo, tak se zpotím, do toho abych měla ovázaný šátek kolem krku kvůli větru, no hrůza. Vědecky to vysvětlit neumím, ale počasí jako takové je horší a horší a líp už nebude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.