zdenekps

proc je u nas KHL tak malo propagovana?

Odpovědi
marci1

Také bych byla pro to, aby byla více propagována. Bohužel je to stále jen NHL.

Reuef

A proc by mela byt ? Porad je to prevazne ruska nejvyssi soutez…rakouskou EBEL ligu taky hraje cesky klub a ty se nemluvi vubec

Richie

Protože se to ELH nehodí.

Dados

Proč? Řeknu Vám to tak jak to vidím já. Kdyby jsme byli v období mezi roky 1948–89 tak bude KHL nej nej nej. Jednoduše řečeno, dnes není u nás Rusko ,jak se říká, v kurzu. Myslím, že si to dokážete domyslet, kam tím směřuji.