antík

Proc je u každého druhého downloadu nějaký průzkum kde musím poslat SMS ?

Je to fakt retardované, mají z toho autoři nějaký zisk že to dávají na takové stránky ??

Odpovědi
vivatisCZ

Bylo by dobré napsat kde stahuješ :) mně se to například nestalo nikde a nikdy že by jsem musel posílat SMS

Nerevarin

Tohle se mi nikdy nestalo. Bůh ví kde (a co) stahuješ. Maximálně jsou na stahovacích stránkách nabídky, že když pošleš sms, tak budeš mít rychlejší download pro určitej počet GB, ale s žádnym průzkumem jsem se nesetkal. Bacha na to kam lezeš. Nic bych nikam neposílal.

anonym

Retardované to není. Pokud by jsi se pohyboval v tomto oboru tak by jsi věděl:-)

Koukej, moderní úložiště mají okolo 5 – 20 serverů.

Celkem: 1 004 455 Kč (1 vila)

Tak že furt si myslíte že je retardované vydělávat na obsahu? Vy utratíte pouze 30 – 99 Kč / 1 sms a oni toho utratí x krát tolik než vy.

Quimby

Pokud chtějí nějaký peníze ,SMSky,zvlášt v tzv. surveys ve stylu Vyhrajte Iphone a tak tak většinou na těch stránkách ani nic není a když ano tak to je určitě podvrh, většinou je to teda u stahování filmů a her.Když už za to zaplatit, tak je lepší originál, je to jistější.