Jahoda

Proč je tu dnes mrtvo a moc uživatelů zde není?

Pěkný den přeji. Dnes je tady mrtvo a skoro nikdo nepíše. Žádné otázky. Je pravda, že sem tam nějaká přibyde, ale to zcela vyjímečně. A když už je nějaká otázka, málo odpovědí. Co se dnes stalo? Hodně uživatelů psalo, že je u nich pod mrakem a každou chvíli očekávají, že začne pršet. A všichni jsou pryč. To je zajímavé 😁. Kdo teda tady všechno teď je? Ozvěte se! 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Jahodo, když jsem před chvílí vkládala otázku, konstatovala jsem totéž.
U nás byla bouře, poslali ji k nám z Čech, aby nám nebylo líto. Bouřilo tak akorát, ale pěkný liják.

Další odpovědi
quentos

byl jsem tu doteď, ale fičím do práce, tak se naopak loučím ;{)>

rynek878

Já tu sedím,jako kvočna na vejcích,hezký den přeje Rynek.

Bumbes

Je to dnes honička, teď jsem dorazil z jedné zakázky a zas musím frčet na další…

vagra

Hezký den vinšuju.Chvilkama tady jsem.Teď jsem sundával prádlo,začíná pršet,asi budu žehlit.Jestli mě k tomu manželka pustí.

anonym

no bud jsou vsichni v praci,nebo u vody

oskar

Milá Jahodo jsme pracující lidé musíme pracovat.Tady se chystalo na déšť,ale už zase svítí sluníčko.Přeji hezký zbytek dne všem.

panenka

Já tu jsem 🙂možná jsou dnes naši přátele na koupališti nebo mají svůj plán oni se nám vrátí a pak tu budem zase všichni.

Tata

Já jsem tady ze zdravotních důvodů. Nesmím na sluníčko a v takovýchto vedrech nesmím vycházet. Být zdravější tak mě v takovémhle počasí u počítače neudrží nikdo a dávno si chladím špeky v bazénu.

Michal

Je horko a lidé jsou buď u vody,nebo na dovolené.

pekynka

Jahůdko i já se dnes připojila pozdě, omlouvám se.