Avatar uživatele
Jahoda

Proč je tu dnes mrtvo a moc uživatelů zde není?

Pěkný den přeji. Dnes je tady mrtvo a skoro nikdo nepíše. Žádné otázky. Je pravda, že sem tam nějaká přibyde, ale to zcela vyjímečně. A když už je nějaká otázka, málo odpovědí. Co se dnes stalo? Hodně uživatelů psalo, že je u nich pod mrakem a každou chvíli očekávají, že začne pršet. A všichni jsou pryč. To je zajímavé 😁. Kdo teda tady všechno teď je? Ozvěte se! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, vagra, rynek878, pekynka před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jahodo, když jsem před chvílí vkládala otázku, konstatovala jsem totéž.
U nás byla bouře, poslali ji k nám z Čech, aby nám nebylo líto. Bouřilo tak akorát, ale pěkný liják.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

byl jsem tu doteď, ale fičím do práce, tak se naopak loučím ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Já tu sedím,jako kvočna na vejcích,hezký den přeje Rynek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Je to dnes honička, teď jsem dorazil z jedné zakázky a zas musím frčet na další…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Hezký den vinšuju.Chvilkama tady jsem.Teď jsem sundával prádlo,začíná pršet,asi budu žehlit.Jestli mě k tomu manželka pustí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no bud jsou vsichni v praci,nebo u vody

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Milá Jahodo jsme pracující lidé musíme pracovat.Tady se chystalo na déšť,ale už zase svítí sluníčko.Přeji hezký zbytek dne všem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já tu jsem 🙂možná jsou dnes naši přátele na koupališti nebo mají svůj plán oni se nám vrátí a pak tu budem zase všichni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Já jsem tady ze zdravotních důvodů. Nesmím na sluníčko a v takovýchto vedrech nesmím vycházet. Být zdravější tak mě v takovémhle počasí u počítače neudrží nikdo a dávno si chladím špeky v bazénu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je horko a lidé jsou buď u vody,nebo na dovolené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Jahůdko i já se dnes připojila pozdě, omlouvám se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek