MITKEPEK

Proč je třetí infarkt vždy smrtelný?

Proč je u člověka vždycky třetí infarkt smrtelný? Dva přežije, ale ten třetí je už poslední..

Nejlepší odpověď
Kohut57

Smrtelný může být první, druhý, a jakýkoliv další. Spíše ,kolik jich přežije? O některých ani neví, takže 3 není maximum. Ale četností se prudce zmenšuje šance na přežití.

Další odpovědi
iceT

Můj táta kdysi před lety musel navštívit pohotovost,protože se mu špatně dýchalo,neušel ani deset metrů bez zadýchání a bolesti na hrudi.Po řádném vyšetření mu lékařka oznámila,že těch infarktů prodělal sedm.Pravda,ani o nich nevěděl,ale lékařka by si to nevymyslela,takřka ihned ho odvezli do nemocnice,pak jel do lázní na delší dobu.A je tady s námi dodnes a už je to nejméně 15 let nazpět.

anonym

Ty neznáš heslo politiků 3 x a dost?!

U někoho je i ten první posledním!

anonym

Pravda to není. Otec třetí infarkt přežil a zemřel na rozedmu plic pět let po třetím infarktu.

otaznik007

Trojka je prý magické číslo…
Asi je organismus natolik vyčerpaný, že selže.

led

Fujtajbl, ako som sa ľakla. Nestrašte tu s poverami. Čo bolo, bolo, terazky to už nie je pravda. Lekárska veda medzitým išla dopredu.