huxa

Proč je tolik podceňovaný a démonizovaný vliv peněz na lidské jednání?

Jestli bych v něco vkládal důvěru, bude to kapitál v jakékoliv podobě, za dostatek kapitálu udělají lidé co chcete-každý má svoji cenu.
Navíc v dnešní necenzurované (ne ve velké míře) době s možností podat informace během pár vteřin pomocí internetu máme zaručenou jakousi bezelstnost, minimálně bez velkých lstí, kdy kdyby naši politici podvedli třeba Francii a nebo nechali spáchat atentát na nějakého milovaného presidenta v Asii, oni by o tom mohli během pár vteřin napsat na internet a od nich by to převzali i naši redaktoři, i kdyby byli domluveni s politiky, prostě budou mít čtenost jako prase a vydělají si na tom nehorázný balík+získají velké množství nových čtenářů, ovšem třeba v Rusku, kde si nemůže kdekdo vést nějaký informační server či blog by toto nebylo proveditelné.

Odpovědi
ivzez

Asi se pohybujeme v různých světech.
Neznám nikoho, kdo by byl ochoten
pro peníze (dostatek kapitálu) udělat
„co chcete“ …

ptáč

Slyšel jsem kdysi rozhovor dvou romů, ne-li cikánů, a jeden nevěděl jak říct „anglicky“ tak z něj vypadlo slovo „angličesky“.