Pokročilý

Proč je tolik inzerátů na internetu ohledně práce?

když je to jen vytahování peněz z lidí.Třeba nabízejí plnění obálek,kompletování propisek apod.přitom chcou obálku se známkou nebo jiná firma,chce peníze za startovací balíček,který si objednal jeden známý a bylo tam jen chlubení se co ta firma dokázala a žádná práce a stálo ho to 400kč.copak to nikdo nezatrhne?Už se krade veřejně.A chudáci důchodci a ženy na mateřské.Nebo víte někdo o normální domácí práci,že byste mi poradili.Která vám fakt přinese aspon pár korun a nemusí to být tisíce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Souhlasím s vámi.Od doby,kdy bylo jako národní heslo vzato ono: "Co není zakázáno ,je dovoleno",stala se naše země rájem podvodníků a lumpů.
Zakázáno není skoro nic,takže proč neloupit veřejně.
Doporučuji:Nejprve si přečíst,pod lupou, nejmenšími písmeny napsanou část smlouvy.Ta obyčejně bývá tou nejdůležitější!
Ti-"podnikatelé" počítají s tím,že se soudní spory budou táhnout léta a devadesát procent lidí se do nich,pro nedostatek financí,raději nepustí.
Naši zákonodárci,se starají především o své kšefty,platy a benefity.
Pak se nedivme,že to u nás vypadá tak,jak to vypadá.

Další odpovědi:

Bronzový

to je právě ono,zapojte se do MLM a budete taky vydělávat

Pokročilý

Protože se všeobecně rozvíjí ksindl, podvodníci a vyžírkové se valí ze všech stran, kolikrát podporovaní státem a policií... Člověk žasne. Myslím, že plněním obálek nebo startovacími balíčky člověk dojde max. o peníze, než aby si něco vydělal.

Já,jako unikátní blbec,jsem si také,dokonce opakovaně naběhl.(všichni přeci nejsou šmejdi).
Nejlepší výsledek - obálka s blábolama.Papír nejde použít ani na WC.

Podvodnici,chytraci atd.... a take aby PRACAK MEL STATISTIKU CO JE OKOLO PRACE,nahrava to uradum.A oni se nezabyvaji tim ,ze to je jeden podfuk,pro urady je smerodatne,ze jsou nabidky.

Bronzový

Nejlepší způsob na čem vydělat, je lidská blbost. A protože to stále platí, je tolik inzerátů...

Zlatý

Osobně si myslím, že to je v lidech.
I když se třeba jedná o některou dodavatelskou firmu, různí lidé mohou svůj byznys pojmout různě. Některým jde pouze o Kč a některým o lidi a Kč.
Mám za to, že pokud pomůžu jiným, pomůžu i sobě.
Časem se vše stejně projeví a mělo by jít o stabilní přísun peněz. Vždyť za rok či pár let také budou potřeba. Takže, pokud někoho v práci podrazím či zklamu, nějak se mi to vrátí. A pokud budu se svými spolupracovníky a kolegy jednat na rovinu a pomůžu jim vydělat kačky, také se mi to vrátí. Já je přece potřebuju taky :-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.