jenn17

Proč je tolik druhů náboženství?

Proč je tolik druhů náboženství? A které je to opravdu „pravé“?

Nejlepší odpověď
anonym

protože je na světě spousta lidí a tichtějí věřit tomu co jim vyhovuje,a proto si taky každý myslí že ta jeho víra je ta pravá

Další odpovědi
quentos

je to dáno rozdíly kultur. V každé z nich mají lidé jiné zvyky, jiný životní styl … i jiné náboženství. „Pravé“ není žádné, ale bohužel si to o sobě každé myslí.

Marsyas

Na světě jsou miliony vír a náboženství, ale všichni se modlí stejným způsobem.

mojitek

jenom upresnim : na svete je zhruba 20.000 ruznych sekt,nabozenstvi takze si vyberte 😉

Michal

Jednoduše:V pralese těžko vznikne křesťanství.Pokud nepřijdou misionáři.Pozor zaměňují se v odpovědích dvě slova sekta a náboženství!!!

rybíz

Protože se vždy někdo najde, kdo chce manipulovat ostatními. A pravé? Žádné!