misskas

proč je teď nový vzhled YouTube tak nepřehledný?

Doplňuji:
myslím to tím, že vždycky byl nahoře po kliknutí na šipku u jména uživatele vyjela nabídka: Schránka,moje videa,nastavení…atd

Odpovědi
muhamed

Vzhlet toho prehravace je lepsi, ale nejvic m stve kdyz chci dalsi videa uzivatele

Nastartuj

Ano je to uplne neprehledene ale co nadelame bouzel

Matthew

Mně trvalo docela dost dlouho si zvyknout na ten co byl předtím, a zrovna když už jsem to tak nějak překousl a začal se mi líbit, tak mi dali ten nový (ps: už asi tak před měsícem) tak se v něm ještě stále nevyznám.