huxa

Proč je teď na primě „počítání“?

Na prima family pouští presidentský duel a pravo nahoře je počítání od startu, proč to tam je? jedná se snad o živý přenos a chce se tím zabránit budoucím střihům?
Doplňuji:
http://2i.cz/11a­fe3c91a
tady je to vyfoceno

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, říkali to v úvodu, slouží to ke kontrole… že není stopáž pořadu nijak upravována.

huxa

Děkuji Pájo, ještě se zeptám, je to vysíláno živě? protože jestliže ne, je taková stopáž k ničemu, jelikož si to můžou sestřihat a následně přidat toto počítadlo, ne?