Lenča59

proč je teď email Seznam tak divnej?

Ahoj, už delší dobu je ten email na Seznamu takovej bílo ornažovej, je to jiný než předtím..Mě se to vůbec nelíbí, nevyznám se tam a nechodí mi tam emaily ( jako třeba když někdo něco komentuje na faebooku, tak mi příjde popis každýho písmenka co kdo napíše :D (ironie!!)) ..připadá mi to jak z roku 2000. Nedá se to změnit jak to bylo minule??

Nejlepší odpověď
anonym

zkus po přihlášení jít vpravo nahoře do nastavení a vyber vzhled, honzíkova cesta je přijatelná na barvy

Další odpovědi
Michal Kole

Prootže Seznam nasadil novou verzi, která má jiný design.

Ale víc změn je na serverech v v serverovně Seznamu než u tebe na monitoru

http://seznam­.pr.sblog.cz/2012/07/­17/513

hanulka11

změnit zpět se to nedá , osobně se mi líbí víc než předtím

anonym

Každá změna potřebuje nějaký čas, abychom si na ni zvykli. Nová verze Odpovědí.cz se také setkávala s dlouhodobým odporem. Dříve registrovaní prostě byli zvyklí na původní verzi a měli s novinkami problém. Začátky byly těžkopádné, nic nefungovalo, jak jsme byli zvyklí.
Chyby se vychytají a nakonec se přizpůsobíš. Změny zpět nejsou možné.

Lukasy

Protože to změnili nezbýva než si na to zvyknout nebo mit ho jinde.

Natty*

Nová verze → nový design

misskas

ted je naprd

Lenča59

badisko: kdo tady mluvil o facebooku?! Nikdo…Né všichni mají facebook , takže klid! A každý ho věc kde se zaregistruje… A jestli nemá na mou otázku odpověď, nelez sem s kravinama!!

Sůwa

Já mám nastavenou „holubí poštu“ a stránka s emaily je světle modrá – krásná 🙂

Lenča59

mě teda nejvíc vyhovuje měsíční svit ;)

johana 56

Díky za typ,„holubí pošta“ je pěknější než ta oranžová.