modrypezotek

Proč je tam tolik vlezlých otázek, když je to sčítání lidu?

Sčítání lidu

Nejlepší odpověď
rynek878

copak to,ale když to odmítnete vyplnit,tak prý zaplatíte až 10.000Kč pokuty

Další odpovědi
panenka

Zřejmě ti naši blb…i na hoře mají pocit že nás musí skontrolovat jestli se náhodou nemáme moc dobře.

ten který je

Abychom byli všichni pod kontrolou a je jedno zda to bylo dřív nebo je to dnes.

Venka

Jak budou kontrolovat jestli je to zodpovězeno správně? To budou šmejdit po bytě?