mosoj

Proč je takový cenový rozdíl?

Kabinový filtr v automobilu. V servisu jenom za filtr chtěli 860 Kč. Běžně na netu cca 500 kč + poštovné. Přesto jsem ho dokázal koupit za 196 Kč.

Pro neznalé je to něco jako filtr do vysavače obdélníkového tvaru. V autě nemá žádnou důležitou funkci.

Odpovědi
Drap

Znčkový výrobce má cenu o hodně vyšší než napodobeniny z Polska nebo Asie. Ostatní je věcí obchodníků . Za kolik nakoupí a přes kolik je to překupníků. Také je třeba si uvědomit, že už dávno se nepřemýšlí o tom jak levně vyrobit, ale pouze o tom, jak dosáhnout největšího zisku. A rozdíl v cenách je potom toho důsledek.

mosoj

Ale je třeba aby zákazníci přemýšleli !