proč je tak těžké se dostat na Badoo?? prošč se tam dnes pořád spí??

pokaždé když se tam chci dostat dostanu odpovědˇpsssst ..tady se spí , když se čas odpočítá nic se neděje ,přihlásit se nemůžu zapomněla jsem heslo a na email na který mi chodí veškerá upzornění ,že mě někdo chce poznat a nebo ,že mám zprávu ,tak mi to ukazuje ,že prý je špatný ,tak vážně nevím ,kde je chyba,asi to všechno zruším a bude klídek

Odpovědi
kenyrts

než se tam konečně přihlásite,či vlastně zaregistrujete,o­čemž dost pochybuju,tak by bylo dobré(možná)mrknout se sem,toť vše:

Zdroj: http://michal­smrcka.cz/cla­nek/155-co-je-badoo-pochybna-socialni-sit