Avatar uživatele
HZK

Proč je tak oblíbená hudba právě ta elektronická jako Hip hop?

Nejen mezi mláděží, ale také u starších.
Co v ní slyší/te lepšího a přijatelnějšího než např. u Rocku, Metalu?
Proč se nejvíce hh, ale také disko nebo pop hraje na veřejných akcích nebo v barech či na párty?
Pište své názory a postřehy!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Muffz

Odpoveď byla označena jako užitečná

hip hop se na verejnych akcich a barech ani nehraje, hraje se house a vsechny jeho odnoze. Na hip hop jsou HH festivaly a konkretni akce.
Proc se pousti elektronicka hudba je jednoduche – na podium das DJ s pultem, ten neco pusti a je vystarano. Lidi jsou podnapili a houpou se ze strany na stranu v dojmu, ze tancujou. Rytmus hudby je prave na toto stvoreny. Na pravy rock potrebujes kapelu, aby hrala zive, jinak je to nemastne neslane.

Na rock a metal se tancovat neda, aspon ne normalnim zpusobem, kde clovek nehazi hlavou jako nekdo, kdo zrovna utekl z ustavu.

Starsi lidi poslouchaji takovou hudbu, protoze jim svym zpusobem asi pripomina disco a mladi, Michala Davida a diskopribehy a jine retro. A navrat do mladi, nu, kdo by odolal.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?HZK Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

To někdo poslouchá dobrovolně?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

No, já bych řekla,že se hraje právě proto, že je tebou zmiňovaný hudební styl veselý a pozitivní. Už se řadím mezi ty starší a tahle hudba se mi líbila, když mi bylo -náct, po třicítce jsem poznenáhlu přešla k rocku a metalu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jestli se Ti nelíbí můžeš jít do klubu,
tam hrají rockové a metalové kapely.

A můj názor ?
Mám ráda všechnu hudbu na kterou se
dá pořádně zatancovat i cimbálovku 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

odkud tento poznatek, že i starší ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek