GangstaHelper

Proč je tak málo palců nahoru?

Jak je možné, že mi připadá, že u 4/5 kvalitních odpovědí na danou otázku nejsou palce nahoru, a to i v případě, že byla první správná?

  • Rivalita přispěvatelů (?)
  • Problém je taky v tom, že se nemusíte registrovat, abyste mohli vložit otázku, ale palec nahoru pak dát nemůžete.

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
quentos

to máš tak, lidi daleko raději někoho kritizují než chválí…

Další odpovědi
panenka

pokud se vám tá odpověd zdá dobrá a jste registrovaný tak ten palec nahoru můžete dát i vy.nevím proč se ty palce nedávají nahoru.nedávno jsem tu řešila problem že je tu někdo, koho baví dávat palce dolů nebyla jsem zde jediná protože po mě se ozvaly další dvě kolegyně kterým se to taky nelíbí.