Vassiczek

Proč je tak hodně slepic a tak málo kohoutů?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Kohoutů se líhne stejně jako slepic , počet je dán výběrem na plemenitbu jich není tolik třeba, a tak se zbaští.

Další odpovědi
tom004

Říká se,že má být jeden kohout,na jednom smetišti.Ale pro slepice ten limit není určen.Proto se kohouti mají co ohánět. 🙂

quentos

asi jsou kohouti výkonní, tak to stačí ;{))>

DDarent

Žebyse kohouti líhli míň???

Ar

Ono je to i ve volné přírodě tak, že zvířata kde si samec udržuje jakejsi svůj harém, rodí se více samic. Pokud jde oto , že většina lidí chová slepice a málokdo kohouta, tak nebojte v momentě až ponesou kohouti vejce bede „překohoutováno“.