Zvědavý

Proč je Stan Lee ve všech „filmech Marvelu“ ??

Vždycky se tam je tak mihne ale zajímá mě jestli má nějakou dohodu s producenti těch filmů co od Marvelu koupili jako Fantastická čtyřka, Superman a tak.. díky

Odpovědi
Quimby

On je autorem velkého množství komiksů a vytvořil i spoustu postav co v těch filmech jsou. Je to tedy taková pocta jemu, že si může zahrát s těma vlastními postavami. To jestli je to nějak vázáno smlouvou netuším, ale spíše ne, práva k těm filmům totiž už vlastní třeba jiné společnosti, viz. Marvel vs DC .
Každopádně za to také filmaři dostanou plusové bodíky od fanoušků.