Kajdamajda

Proč je španělský práček jen 3 kousky vepřového?

Nejlepší odpověď
Drap

Takl to určitě neni španělský ptáček. To vypadá spíše jako moravský vrabec. Podívej se do receptů. Španělský ptáček se dělá jinak.

Další odpovědi
badisko

Spanelsky ptacek se nedela z veproveho …a dovnitr ze zabali vajicko parek a kysely okyrek …lol…zde mas dobrej recept …http://recep­ty.vareni.cz/kla­sicky-spanelsky-ptacek/ ale nejlepsi dela moje maminka .....mnam…

pusinka50

španělský ptáček je plátek hovězího namazaného hořčicí, zabaleného do ruličky, do které se přidává mrkev, vejce, kousek párku, kyselá okurka a omáčka, jí se s houskovým knedlíkem. Určitě to nejsou kousky vepřového

iceT

Já dělám rozstřelené ptáčky z vepřového.

zjentek

španělský „práček“? ..3kousky vepřového? ..tak to si pohledám, mňam ,)