Kelt

Proč je slyšet můj hlas v telefonu?

Dobrý večer. Občas se mi stává, když s někým mluvím na pevné lince, že je slyšet můj hlas, že se slyším, co říkám. To je nějaký odposlech, nebo co to vlastně znamená? Není mi to moc příjemné? Víte, co to znamená? Děkuji.
Doplňuji:
Nemám rozbitý telefon, prostě s někým mluvím a jakoby se slyším z druhého telefonu. Slyším tam s nějakým zpožděním to, co říkám.

Odpovědi
anonym

Tvá protistrana má

  1. hlasitý odposlech
  2. příliš vysokou hlasitost telefonu (mikrofon ´slyší´ sluchátko)

To zpoždění je způsobeno ´pomalostí´ přenosu.

kuba123

Pravděpodobně máš rozbitý telefon/sluchátko nebo pokud se ti to stává občas tak je možné že to je chyba signálu nebo tak něco.

Dochy

Buď porucha na lince, nebo porucha na telefonu (tvém nebo protější strany), nebo protější strana má zapnutý hlasitý odposlech na telefonu, který to pak blbě filtruje.