I am Kejbý

Proč je sledování porna povoleno až od 18-ti?

Nejlepší odpověď
Stingo

Protože to ohrožuje mravní výchovu mládeže a stát určil, ze od 18 je člověk dospělý a do dosazeni tohoto věku, musí mládež chranit. Zatímco střílečka ve tři odpoledne jest v pořádku.

Další odpovědi
petra15

Hus, hus do postýlky prcku, podívej se , kolik je uz hodin…to máme mládez – kam to vede se ptám…a vsechno chtejí hned.....a vsechno vedí líp......a kdyz jim clovek dobre radí, mají na to vtip…:-)xD

anonym

Protože platí Trestní zákon 140/1961 Sb. (§217, odst. 1, písmeno a)…
😉
Proč je tak definován se musíš zeptat právníků a zákonodárců.

zzzzz

Je to divné, sledovat sex od 18let, ale provozovat od 15:-))) teď co je víc ne/bezpečné:-)))

No já ten zákon nepsala, to se budeš muset dotázat třeba pana Pospíšila:-)))

krftwrk

Protoze porno nezobrazuje realitu. Napr. nactilety, ktery uvidi porno, kde zak zasune do ucitelky muze pote tento cin v realu udelat…

huky

No nevim k čemu to je od 18 kdyz delat se to muze od 15 -.- ale myslím ze tak 90% kluku kterým je kolem 13,14 na p kouká i když jim není 15 takze stát si to zakazovat muze ale i tak se na to děti koukat budou

mosoj

On to někdo dodržuje. Já když byl kluk tak jsme hanbaté fotky tahali po kapsách, ani komunisti nic nezmohli. Nicméně jak dlouho se na ten stereotyp dá dívat když chybí cit ?

led

Je to ako s jablkami zo záhrady pána farára. Toľko nám zakazovali ich trhať, až sme preliezli múr a odtrhli si. Brr, fuj, neboli zrelé…A keď dozreli, už sa nám liezť nechcelo, dostali sme ich aj tak.
Aj zákon prihliadá na to aby nezrelá mládež porno mohla sledovať až po svojom dozretí, po absolvovaní prvých praktických skúseností.

cochee

petra15: hele ale pro tebe to s tou postýlkou platí taky, šestnáctky by se na péčko neměly čumět úplně stejně jako třináctky

petra15

no kraftwerk
to ses vyznamenal…:-)

krftwrk

To je ale pravda ! Jinak porno bych zaradil spise do zanru fantasy

petra15

no jó, to jó…:-)xD