midlajs

Proc je skyling porad drazsi? A co misto toho?

To, ze se zpoplatnila sluzba za skyling, je jedna vec, ale ze se to bude zase zdrazovat je vec druha. Chtela bych se zeptat co mate doma vy a zda jste s tim spokojeny a nebo chcete hledat dalsi alternativy jako ja.
Doplňuji:
Servisni poplatek zachvili zase navysi. Driv to bylo zadarmo.

Nejlepší odpověď
mosoj

Já mám na střeše jednu malou anténu na nejbližší pozemní vysílač.
Kravin je tam a jsou zadarmo.

Další odpovědi
briketka10

mám taky Skylink a nezdá se mi, že je drahý :)
Doplňuji:
kartu mám zdarma a programy co
jsem si vybrala si platím zvlášť :))

www

Poněvadž je vše stále dražší a vydělávat více chtějí i tito.
Já jsem se s tím už dávno smířil a přizpůsobuji se nabídce podle mých požadavků, tvoje neznám.

Emefej

Jsem na tom stejně jako Mosoj.

jjj123456789

Protože inflace.