zmija.cz

Proč je škola tak blbá?

Nejlepší odpověď
annas

Proč je škola tak blbá?

Protože učitelé chtějí, abyste získali určité znalosti a dovednosti. Naučili se počítat, psát, číst, chápat smysl textu, abyste se později naučili orientovat ve všem ostatním atd.

Když je „škola“ blbá, tak vás nic z uvedeného zřejmě nezajímá. Z toho plyne, že budete patřit k těm, kteří toho budou umět stále méně a méně ve srovnání s ostatními zeměmi.

Co napsal J. A. Komenský?
„Cílem vzdělání a moudrosti je, aby člověk viděl před sebou jasnou cestu života, po ní opatrně vykračoval, pamatoval na minulost, znal přítomnost a předvídal budoucnost.“

Další odpovědi
Emefej

To není otázkou blbosti školy, bojím se, že problém bude v žákovi.

gecco

Kerá???
Školy jsou jen tak „blbé“, jak blbé jsou jejich žáci…

Najdi si školu s chytřejšími spolužáky – pokud tě ta škola bude ochotna přijmout…
😁

marci1

Víš co je škola ? = Šíleně Kruté Obtěžování Líných Adeptů :)).

Jídlo zahání hlad, učení hloupost.
Čínské přísloví.

ivzez

Právě ses usvědčil/a z toho, že se potřebuješ vzdělávat.

Škola může být velká nebo malá, stará nebo nová,
může mít dobře vybavené učebny, dobré učitele, …

Ale nemůže mít lidské znalosti, schopnosti, nedostatky, …

citrus

proč je škola nudná ?