Keiko

Proč je pts lepší než normální malování?

Všichni mojí přátelé z fb, teď kreslí svoje OC v paint tool sai, ale všem je tento program lepší?

Odpovědi
Quimby

Nabízí hlavně vrsty, různé filtry a celkově více funkcí.

Já mám třeba rád GIMP, ale je to právě o tom na co si zvykneš, co potřebuješ. Program to za tebe stejně nenamaluje, takže používej to, co ti vyhovuje.

setapouch

To fakt nevím, na Windows jiný program než mspaint nepoužívám. A proč? Protože dělám jen printscreeny a na malování nemám buňky.

Ale i v mspaint se dají dělat hotová kouzla, hledej mspaint na youtube.

anonym

Vše je lepší, než program co má sotva základní funkce… (A dle mého ani spoustu základních věcí nemá.) Obecně předpoklad kvantitativní indikace kvalitativně kladného hodnocení je mylný. Neboť masově se může používat program, kterýžto není lepší než ostatní, avšak měl lepší propagaci, je uživatelsky přívětivější, zaměřil se na nějakou specifickou a hojně vedenou entitu, … Ve světě kde existuje vše, musí každý to své vést spíše cestou jinakosti, přičemž jiný nemusí nutně znamenat lepší.