Peter Kus

Proč je Profesionální lead management důležitý pro podnikatele?

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus odpovědět, že je tomu tak proto, že marketingoví ´poradci´ mají zálusk na podnikatelovi peníze…
😁
Ale nevím, jestli učitele taková odpověď na DÚ uspokojí…
___
Pokud víš, co je to „lead management“, je to odpověď jasná.
Ale pokud to nevíš, je zodpovězení tvé otázky zbytečné až kontraproduktivní…
😁

Další odpovědi
arygnoc

veru, prečo?

sebelepší „vodič“/učiteľ hlúpemu vedúcemu (manažérovi – ako mne sa nepáči to poangličťovanie) nepomôže.

po roku 1989 sa vyskytlo toľko rôznych poradcov a trénerov a iných pablbov (rozumej kecálkov o ničom za ťažké prachy), že mám pocit, ako mohli ľudia na „východe“ vôbec prežiť (a tí, chudáci, o tom nevedeli, a preto prežili).

takže otázka správne znie:
je lead management důležitý pro podnikatele?

odpoveď znie:
nie. (a nasleduje ostrý invektívny komentár)

😉

lexx

protože odřou za „šéfa“ tu horší část nevděčné práce a „podnikatel“ se může věnovat pitomostem na které by jinak neměl čas