žolik

Proč je pro muže těžké jít k lékařia mluvi o zdravotních problémech,tohle nedokážou ,to nechápu.

Odpovědi
kralicekika

Protože spousta mužů uvažuje takto : 1.,už ta cesta – nepříjemnost zasahující do jeho programu,…2.,jemu lékař nemůže pomáhát,protože ho nepochopí…3.,nebo mu přece nic není- všechno je v pořádku(vždyť kašle přece každý , nebo nadýmání nepovažuje za něco nenormálního- vždyť prdět je"zdravé",…)tak proč cizímu člověku něco víc říkat ??!! : ))