Okavango

Proč je poslední dobou stahování z Ulož.to tak pomalé?

Vždy se mi soubory z ulož.to stahovaly rychlostí 300kb/s což je maximální rychlost když nemám koupený VIP. Ale poslední dva týdny mi to stahuje rychlostí 30kb/s někdy ani vůbec přitom z ostatních jiných serverů mi normálně stahovat jde.

Nejlepší odpověď
Bedy

Rychlost stahování se odvíjí podle vytížení daného serveru. Zkuste třeba místo Uloz.to napsat do adresního řádku Ulozto.net nebo Ulozto.cz – třeba stahování pojede rychleji.