fortin

Proč je Portské víno odolnější?

Údajně vydrží vystavené na slunci a nezkazí se.

Nejlepší odpověď
ReHu

Obsahuje víc alkoholu, myslím, že se při výrobě i přidává destilát, ale rozhodně není dobré ho nechávat na slunci. Sice vydrží o trochu déle, díky vyššímu obsahu alkoholu, ale přece jen to není o moc a je to víno. Vpodstatě se všechny potraviny doporučují nechávat na slunci co nejkratší dobu.

Další odpovědi
hem

V portském je větší objemové množství alkoholu, proto se tolik nekazí.