Avatar uživatele
Nela1209

Proč je pes nenažraný?

Můj pes je to jorkšírek má 10 měsíců ..doma dostává 3× denně nažrat do toho dostává různé kostičky ..a jak vyjde ven tak zase něco hledá co by sežral …nevíte proč je takový?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Některý pes je žravý, jiný ne. Každý je jiný. Nemyslím si že hledá něco k snědku. Spíše se jen snaží rozpoznat, který pes tudy za poslední čas prošel. Samozřejmě, pokud najde něco k snědku, tak si to vezme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

pes neni nenazrany :D on proste ji co mu davas ty ..a mela by jsi to ommezit …na Granulich je potrebna deni davka kterou pes ma dostavat !! To i teda na konzervach ..:D tu muzes upravit pokud mas psa napriklad pracivniho tim myslim ze ma vice pohybu ..a jinak s toho vyroste :D kdyz mu budes davat z ruky bude jist porad ikdyby to mel ze sebe vyklopit a pokracovat z ruky mu ale nedavej pokud to neni pochvala …ale stekne poslouzi pohlazeni …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Má špatného chovatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

jorkšírovi stačí od 10TI měsíců dávat žrádlo jednou denně,hlvně ted maso a pak volně granule,ale ne tolik aby se naštouchal k prasknutí,každý pes je jíný,náš má misku celý den se žrádlem k dispizici a vezme si jen to co potřebuje,jiný by sežral těch misek třeba 5,tak je potřeba ho krotit a dávat mu méně pamlskú,nebo naopak,

http://www.ram­bicek.estranky­.cz/clanky/stra­va-jorksiru.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Krmení 2×-3× denně u desetiměsíčního jorka je naprosto v pořádku!
Denní dávku je třeba rozdělit na tři díly a podávat. Je naprosto nevhodné krmit takto mladého psíka (téměř ještě štěně) trpasličího plemene pouze jednou
za 24hod. ! Dlouhé, mnohahodinové pauzy do dalšího krmení jsou (nejenom) mladému organizmu škodlivé.
Podávání krmiva jednou denně se nedoporučuje ani u dospělých psů jiných (zvláště středních a velkých) plemen. Denní množství krmiva by tedy mělo být podáváno nejméně ve dvou dávkách, přičemž větší část nejlépe na noc.
Při krmení tzv.„granulemi“ je nestřídáme např. s vařenou stravou (maso, konzervy, kuchyňské zbytky atd.). Takové „střídání“ trávicí soustavu psa velmi zatěžuje a poškozuje.
Další častou chybou chybou je , když má pes kdykoliv volný přístup k potravě, tzn. celodenně.
Tímto textem jsem jen chtěla upozornit na některé časté chyby a mýty ve výživě psů, kterých se majitelé mnohdy dopouštějí i z dobré víry, neznalosti nebo vlastní lenosti .
Váš pes je krmen v dobrých intervalech, ale je ještě téměř štěně, takže
na vycházkách ho zaujme spoustu zajímavostí. Naučte ho nesebrat a nepozřít kdejaký fujtabl. Naučte ho odmítat nabízenou potravu od cizích lidí. Naučte ho přijímat potravu venku ze země a od cizích lidí pouze na váš povel. Není to tak složité a v dobách, kdy řádí v různých městech „traviči“ tedy lidé, kteří rozhazují otrávené návnady v místech venčení psů, velmi oceníte čas věnovaný důslednému výcviku v této oblasti. Váš pamlsek za odměnu musí být chutnější než „cizí nabídka“.
Dokud pes nebude spolehlivý, dávejte mu na procházky náhubek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

No, já jsem o nich taky slyšela, ale nějak nám nesedly :( Tak jsem si právě myslela, že bychom mohli zkusit dát jiný, no. Tak třeba se najde někdo, kdo granulebardog kupuje…

před 1846 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek