Michal Kole

Proč je otázka omezena jen 120 znaky, když jí chci napsat pochopitelně, výstižně tak mi to často nestačí ?

A do těch dvou řádků, na kterých se otázka ve výpisu zobrazuje se ještě takdvě desítky znaků vejdou.

Čím více klíčových slov v otázce bude, tím spíš na ní narazí robot vyhledávače

Nejlepší odpověď
terry

Vždyť máš možnost popsat otázku dostatečně podrobně.

Další odpovědi
hanulka11

I když si přečtu každou tvou otázku – nevím většinou …co tím „básník“ myslel.
Ty se do toho vždycky tak zamotáš- pak se nediv, že jsou otázky mazány .
Otázka má být stručná a výstižná .

led

prvé zadanie otázky je 120 znaková hlavička, po napísaní sa odošle a objaví sa kolonka na doplňujúce, vysvetľujúci text, ten podľa príspevkov niektorých užívateľov je dlhý až až.