Lleni

Proč je oranžová obloha?

Přijde mi źe je oranzová obloha.. Proč?

Nejlepší odpověď
beer

Zabarvení oblohy v zimních měsících způsobuje světelný smog (tedy zejména v místech hustého osídlení), který se odráží od sněhu.

Další odpovědi
cochee

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Cer­v%C3%A1nky

anonym

co jsem slyšela zrovna nedávno v televizním dokumentu, tak to způsobuje odraz světla měsíce o naší atmosféru nebo smog nebo tak něco

MathGeniusV

A cos to hulila za matroš? Ja na ni čumim už přes deset let a furt je modrá.