Proc je omezen počet udělených palců?

zpetne si procitam otazky a nektere odpovedi se mi libi a bohuzel jim uz nemuzu dat palecek,tak asi vyfotim ten svuj a budu posilat original

Nejlepší odpověď
Bumbes

Musíš počkat do půlnoci … pak půjdou

Další odpovědi
PostApMan

Proč je to omezené, na to nemám vysvětlení. na to by Vám nejlépe odpověděl webmaster/admi­nistrátor/tvůr­ce/správce nebo jak se volá, této stránky. Ale nějaký důvod to mít bude (třeba aby se palečků nezneužívalo a lidi si jich tak trochu vážili – aspoň to si myslím já).

Ale jinak s tím originálem to není špatný nápad :D

Michal

Je to tak v podmínkách,smiřte se s tím,i když se vám to nelíbí.Tato soutěž to má tak určené.Nelíbí se mi mnoho věcí,ale přijmu je.
Upozorňuji,že nemluvím o politice!

bubukaa

škoda že