zjentek

proč je někdy člověk vzhůru v čase, kdy normální člověk spí? :o

Nejlepší odpověď
led

Pretože:
1 – nechce sa mu spať
2 – vykonáva inú prácu, myslím, že detaily tu nemusíme rozoberať
3 – nevykonáva inú prácu, aj sa mu chce spať, ale akosi nemôže zaspať pre zdravotné problémy – bolesť

Další odpovědi
anonym

Beru to podle sebe, když si někdy odpoledne zdřímnu (většinou v neděli po obědě, nebo když je venku ošklivé počasí a není zrovna žádná práce), tak v noci také nemohu spát.
A další.Máš-li nějaké starosti a stále na to musíš myslet, hádka s partnerem či nadřízeným v práci, kdy si v noci stále přehráváš tu hádku a říkáš si…TADY JSEM MOHL ŘÍCI TOHLE…TADY ZASE TOHLE.
A jeden z důvodů je také, že partner v noci chrápe a nelze kvůli tomu usnout.

mosoj

Když jsem byl podle tebe ještě normální člověk chodil jsem do práce a přizpůsoboval se dennímu režimu, který z toho vycházel.
Přesto se mně nejlépe spalo ráno a dopoledne. Když jsem si mohl přispat do 10 :00 byl jsem jako rybička. Nyní to mám tak zařízené. V noci pracuji ( je klid a zdravotně se cítím nejlépe), spát chodím ve 02: 00 a spím do do 09 .00 cca.
Potřeba spánku každého člověka je jiná.

led

zjentek, predpokladám, že obaja v otázke „člověk vzhůru“ aj porovnávaný „normální člověk“ sa nachádzajú v rovnakom časovom pásme

zjentek

,) to nebyl kvíz ..děkuji za odpověď